Go To English

AoEC Polska

Światowy lider w szkoleniach executive coachingu


Szkolenia z executive coachingu z potrójną akredytacją dla liderów korporacji, profesjonalistow i coachów


AoEC Polska, Profesjonalne Kursy Szkoleniowe z Executive Coachingu

Nasze potrójnie akredytowane programy szkoleniowe zapewniają absolwentom najbardziej renomowaną w skali światowej profesjonalną akredytację.
AoEC jest dumnym światowym liderem w profesjonalnych szkoleniach executive coaching, prowadzącym kursy na całym świecie.
AoEC Polska oferuje bogatą gamę szkoleń na terenie całego kraju, zarówno dla grup, jak i dla osób prywatnych.
Niezależnie od tego, czy jesteś coachem czy trenerem, mentorem czy liderem korporacyjnym, doświadczonym profesjonalistą czy też dopiero zaczynasz karierę w zawodzie, nasze akredytowane kursy coachingu oferują ci zdobycie profesjonalnych kwalifikacji uznanych na całym świecie.
Od ponad dwudziestu lat AoEC przeprowadza potrójnie akredytowane, rozpoznawalne na całym świecie kursy, cieszące się światowym uznaniem zatwierdzone przez wiodące światowe organizacje coachingowe, między innymi Association for Coaching (AC), International Coaching Federation (ICF) oraz European Mentoring and Coaching Council (EMCC)


Oferta AoEC na Polskę


Certyfikat Umejętności Coachingowych

Certyfikat umiejętności coachingowych AoEC wyposaża uczestnika w kluczowe kompetencje niezbędne do prawidłowego i profesjonalnego coachowania klienta w taki sposób, aby odniósł sukces.
Nasze szkolenia koncentrują się na sprawczej, transformującej mocy coachingu. Pomagają coachowi postawić się w roli klienta, a tym samym lepiej zrozumieć sytuację, w której się on znajduje. Pozwalają spojrzeć na problem z perspektywy zarówno klienta, jak i coacha.
Podczas szkolenia nauczysz się prowadzić i wspierać klientów tak, aby być w stanie zidentyfikować ich najgłębsze pragnienia i dążenia.
Ten dwudniowy kurs stanowi doskonały początek przygody z coachingiem dla tych, którzy rozważają karierę profesjonalnego coacha. Więcej..
Rezerwuj

Coaching Skills Certificate

download information

Dyplom Praktyka Executive Coaching

Dyplom Praktyka Executive Coaching daje uprawnienia do wykonywania zawodu wykwalifikowanego executive coacha.

Zdobądź umiejętności niezbędne dla osiągnięcia sukcesu w zawodzie executive coacha. Poznaj najważniejsze zasady, których musi przestrzegać executive coach, wypracuj swój własny styl pracy i doprowadź do perfekcji zestaw kompetencji potrzebnych do zdobycia kwalifikacji uznawanych na całym świecie.

Kurs ten obejmuje serię trzech, trwających po dwa dni każdy, modułów, i skierowany jest do osób, które myślą o: zostaniu profesjonalnym, wykwalifikowanym coachem, udoskonaleniu swego stylu w zarządzaniu ludźmi, czy też o uwzględnieniu coachingu we własnej firmie.
Rezerwuj

Practitioner Diploma

download information

Certyfikat Coachingu Systemowego

Release dates coming soon

Daty kursu już wkrótce


Dlaczego warto wybrać AoEC Polska?


Nasza akademia jest światowym liderem executive coachingu

 • Ponad 11 tysięcy absolwentów na całym świecie.
 • Kursy prowadzone są w języku polskim i angielskim.
 • Akredytacja przyznana przez wszystkie profesjonalne organizacje coachingowe. Jedyne takie szkolenie w Polsce.
 • Ponad dwadzieścia lat w branży, wiodący lider w szkoleniach executive coaching.
 • Programy zaprojektowane są specjalnie z myślą o praktykujących coachach, aspirujących coachach, profesjonalistach i liderach korporacyjnych.
 • AoEC Polska kształci profesjonalnych coachów i pomaga im wypracować ich własny, indywidualny, niepowtarzalny styl pracy.
 • Wiodący na rynku, akredytowany coaching dla liderów posiadających wizję, pragnących inspirować i osiągać niezwykłe sukcesy.
 • Tworzenie i rozwijanie nowych rozwiązań poprzez mądrość, wiedzę oraz wrodzone, unikatowe predyspozycje i zdolności.

View AoEC Coaching Programme

Kontakt

Więcej na temat AoEC

Coaching Skills Certificate

download information

Practitioner Diploma

Download information

Available Courses

Show the next months in

Course Location Venue Dates Price exc. VAT   Status
Our next programme will be available soon. Please register your interest with our Programme Manager - details below.

Course Information

Systemic Team Coaching
Certificate Poland

Register Interest

Get in touch

International

NATALIA ZALESIŃSKA – DYREKTOR AoEC POLSKA

Natalie-160Dzień dobry – poznajmy się bliżej!

Profil zawodowy

 • Założycielka Metta Coaching.
 • Absolwentka psychologii Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu oraz zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Westminster w Londynie. Kwalifikacje coachingowe zdobyła w szkołach w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.
 • Posiada certyfikaty Master NLP oraz coachingu innowacyjnego, jest praktykiem coachingu integracyjnego oraz pracy z własnym cieniem. Ukończyła Advanced Diploma in Executive Coaching akredytowany przez AC, EMCC oraz ICF.
 • Założycielka Metta Coaching.
 • Absolwentka psychologii Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu oraz zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Westminster w Londynie. Kwalifikacje coachingowe zdobyła w szkołach w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.
 • Posiada certyfikaty Master NLP oraz coachingu innowacyjnego, jest praktykiem coachingu integracyjnego oraz pracy z własnym cieniem. Ukończyła Advanced Diploma in Executive Coaching akredytowany przez AC, EMCC oraz ICF.
 • Natalia idealnie odpowiada potrzebom realizacji programów AoEC w Polsce. Posiadając dyplom Praktyka Executive Coaching na poziomie zaawansowanym uzyskanym w AoEC UK, jest dobrze zorientowana w etosie Akademii, który uznaje indywidualność i wyjątkowość ludzi.
 • Natalia jest zachwycona możliwością prowadzenia programów AoEC w swoim ojczystym kraju, podkreślając, że Akademia posiada potrójną akredytację najważniejszych międzynarodowych instytucji reprezentujących środowisko profesjonalnych coachów i spełnia najwyższe międzynarodowe standardy.
 • Od dzieciństwa fascynuje się tajemnicą potencjału ludzkiej natury, próbując ją zrozumieć i znaleźć klucz do odblokowania zdolności ludzi do rozkwitu i rozwoju.
 • Natalia przez ponad dziesięć lat pracowała w Londynie na stanowiskach HR business partner i HR business consultant dla banków międzynarodowych. Zrozumienie, które zdobyła dzięki tym doświadczeniom, a także dzięki doświadczeniu w przedsiębiorczości, pozwoliło jej uzyskać unikatowy wgląd w wyzwania i skomplikowane niuanse, z którymi borykają się przywódcy, a także w to, co jest konieczne, aby przywództwo było wyjątkowe.
 • Od 2010 roku trenowała liderów korporacyjnych, a ostatnio także przedsiębiorców, ze szczególnym zainteresowaniem tymi, którzy chcą przewodzić i inspirować – świadomymi, jaki człowiek kryje się pod etykietą “lidera”, czy “przedsiębiorcy”.
 • Natalię fascynuje to, jak ludzie subiektywnie doświadczają swojej rzeczywistości i swojej własnej siły, aby następnie przemienić swój wewnętrzny świat w zewnętrzną rzeczywistość.
 • Poza AoEC Poland realizuje indywidualne programy coachingowe dla osób, które pragną doświadczyć procesu głębokiej zmiany osobistej, które chcą dotrzeć do swojej wewnętrznej mądrości, wyrazić swoją wyjątkową indywidualność oraz zbudować niezwykłe i pełne sensu życie.

For all enquiries:

Natalia Zalesinska
Head of AoEC Poland
Tel: +44 (0) 755 401 4855
Email: Natalia.zalesinska@aoec.com

Accredited and validated by Top Professional Bodies including: