AoEC Poland to czołowy dostawca akredytowanego szkolenia z zakresu coachingu wykonawczego dla liderów korporacyjnych, przedsiębiorców i coachów.

Zespół AoEC Poland będzie ścisłą współpracować z Tobą, aby opracować Twój własny unikalny podejście i model coachingu oraz wspierać wizjonerskich liderów, którzy chcą inspirować, tworzyć połączenia i odnosić sukcesy. Niezależnie czy jesteś coachem, trenerem, mentorem, liderem biznesu, doświadczonym specjalistą czy początkującym, nasze potrójnie akredytowane kursy z zakresu coachingu oferują możliwość uzyskania profesjonalnej kwalifikacji coacha, która jest rozpoznawana na całym świecie.

Nasze szkolenie coachingu jest certyfikowane przez Międzynarodową Federację Coachingu (ICF), Europejską Radę Mentoringu i Coachingu (EMCC) oraz Stowarzyszenie Coachingu (AC) i zostało zaprojektowane, aby dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych umiejętności podstawowych, które pozwolą Ci ekspertami i pewnie prowadzić coachingu swoich klientów lub kolegów do osiągnięcia sukcesu. Programy są dostępne w językach polskim i angielskim.